Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Çilimli’deki Millet Bahçesi kısa sürede tamamlanacak

Düzce’nin Çilimli Belediyesi’nin yapımını üstlendiği ve 13 hektarlık alan üzerine kurulacak olan Millet Bahçesi kısa süre sonra tamamlanacak.

Düzce'nin Çilimli Belediyesi'nin yapımını

Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz seçim vaatlerini bir bir yerine getiriyor. Çilimli’de 13 hektar alan üzerinde yapımı devam eden Millet Bahçesi kısa bir süre sonra tamamlanacak. Başkan Yavuz, Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu’na millet bahçesini gezdirdi. Muhsin Yavuz, “İlçemizde halkımızın kullanımına sunmaya hazırlandığımız Millet Bahçesi çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyoruz. İçerisinde yürüyüş yolları, piknik alanlarının yanı sıra kıraathane, ibadethane, büfe, tuvalet, ağaç ve bitkiler ile çocuk oyun alanları paintball alına bulunacak” dedi.

Milletvekili Öztürk “Çilimli Belediyesi tarafından vatandaşlarımızın hizmetine açılacak olan Millet Bahçesi’nde incelemelerde bulunduk. Yeşil alanlar, yürüyüş ve dinlenme yerleri gibi sosyal alanların bulunacağı Millet Bahçesi‘nin yapımında büyük emekleri olan başkanımız Muhsin Yavuz ve çalışanlarımıza teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu.