Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Damla Projesi” kapsamında üniversite öğrencileri Düzce’de

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın hayata geçirdiği “Damla Projesi” kapsamında üniversite öğrencileri bu kez Düzce’ye geldi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yürütülen “Damla Projesi” çerçevesinde Düzce’ye gelen 30 üniversite öğrencisi Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı ile bir araya geldi.

Bakanlık tarafından gençlerin, ailesi ve yakın çevresi dışında ki bireylerin yaşam kalitesini arttırmak için toplumsal bir girişime destek olmalarını sağlamak ve Türkiye’nin dört bir yanında yaşayan gençler ile farklı ülkelerden gelen yabancı üniversite öğrencilerini bir araya getirerek, gönüllülük faaliyeti yürütülmesi amacıyla 2014 yılında başlatılan Damla Projesi dahilinde il il gezerek faaliyetler gerçekleştiren üniversiteli gençlerin adresi Düzce oldu.

Düzce’nin ilçe ve köy ziyaretlerinde bulunacak olan gençler, okul, aile, cami, kuran kursu ve rehabilitasyon merkezi ziyaretlerinde bulunup çeşitli sosyal aktiviteler gerçekleştirecek.

Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, öğrencilerle bir süre sohbet ederek, kendilerini Düzce’de misafir etmekten memnuniyet duyduğunu, yaptıkları işin çok güzel ve anlamlı olduğunu belirttiği öğrencilerin her birine ayrı ayrı teşekkür etti.