Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Karadeniz Ereğli Belediyesi’nden temizlik çalışmaları

Karadeniz Ereğli Belediyesi tarafından devam edilen temizlik çalışmaları ilçe genelindeki tüm noktalarda yoğunlaştırıldı.

Karadeniz Ereğli Belediyesi tarafından

Temiz ve daha yaşanabilir bir Kdz.Ereğli için temizlik seferberliği başlatan Karadeniz Ereğli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından caddeler, sokaklar, refüjler, kaldırımlar yollar ve duraklar büyük bir titizlikle temizleniyor. Son olarak vatandaşların daha temiz bir ortamda alışveriş yapabilmesi amacıyla Pazar yeri temizliği ve vatandaşlardan gelen talepler üzerine ekipler tarafından mahalle yolları su tankerleri ile yıkadı. Görüntü kirliliğine neden olan çöp konteynırları ise anti bakteriyel özellikli deterjanlar ile dezenfekte edildi.

Vatandaşların ortak kullanım alanlarından olan duraklar deterjanlı su ile yıkanarak hijyenik hale getirildi. Temizlik çalışmalarını yakından takip eden Ereğli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Koray Sivrikaya “Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimiz sokaklarımızı dip köşe temizliyor. Kdz. Ereğli’mizin pırıl pırıl, tertemiz olması için yoğun bir mesai harcıyoruz. Temiz bir Kdz. Ereğli için var gücüyle çalışan tüm emekçi kardeşlerime kolaylıklar diliyorum” ifadelerine yer verdi.