Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Safranbolu’daki halk konserinde Hakan Peker sürprizi

Safranbolu’da belediye başkanlığı için aday olmayı istediğini paylaşan Hakan Peker, kendisinin düzenlediği halk konserinde Safranbolululara unutulmaz bir gece yaşattı.

Safranbolu'da belediye başkanlığı için

Safranbolu belediye başkanlığına aday olacağını açıklayan pop müziğin efsane ismi Hakan Peker, kendi imkanlarıyla düzenlediği halk konserinde Safranbolu Misak-i Milli Demokrasi Meydanında sahne aldı. Yağmur altındaki etkinliğe ilgi yoğundu.

30 Eylül akşamı Safranbolu Misak-i Milli Demokrasi meydanında kendi imkanlarıyla düzenlediği halk konserinde sahne alan ünlü sanatçı Hakan Peker, sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı. Konser DJ Kaan Gökman’ın performansı ve Hakan Peker’in unutulmayan şarkılarıyla devam ederken gecenin sürprizi ise Zafer Peker’in sahneye davet edilmesiydi. Peker kardeşler, söyledikleri şarkılarla yağmura rağmen izleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Anne tarafından Karabüklü olan ünlü sanatçı Hakan Peker, 31 Mart’ta gerçekleşecek olan mahalli idareler seçimlerinde Safranbolu Belediye Başkanı adayı olacağı açıklamıştı.