Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Türkiye Gazetesi Zonguldak Bölge Müdürlüğü’nde etkinlik

11 Ekim Dünya Gazete Dağıtıcıları Günü vesilesi ile Türkiye Gazetesi Zonguldak Bölge Müdürlüğü’nde etkinlik düzenlendi.

11 Ekim Dünya Gazete

11 Ekim Dünya Gazete Dağıtıcıları Günü dolayısıyla Türkiye Gazetesi Zonguldak Bölge Müdürlüğü tarafından Öğretmenevi’nde etkinlik düzenlendi. Etkinliğe İhlas Pazarlama Türkiye Gazetesi Direktörü Hakan Bar, İhlas Pazarlama Zonguldak Bölge Müdürü Mustafa Değirmenci, Türkiye Gazetesi Zonguldak Koordinatörü Süleyman Hamzaçebi, Türkiye Gazetesi Zonguldak Eski Bölge Müdürü ve Onur Konuğu Yusuf Yıldız ile kurum bünyesinde çalışan Türkiye Gazetesi çalışanları katıldı.

Önce yemekte bir araya gelen katılımcılar ardından konferans salonunda buluştu. İhlas Pazarlama Zonguldak Bölge Müdürü Mustafa Değirmenci, “11 Ekim Dünya Gazete Dağıtıcıları Günü. Hepinizin Dünya Gazete Dağıtıcıları Günü’nü tebrik ederim. İnşallah sağlıklı, sıhhatli, huzurlu nice günler görürüz hep beraber” diye konuştu.

Etkinlikte konuşan İhlas Pazarlama Türkiye Gazetesi Direktörü Hakan Bar ise İhlas Holding’in kurucusu Enver Ören’in Türkiye Gazetesi’ne verdiği önem ve bıraktığı mirasa dikkat çekti. Etkinlikte, dağıtıcılara çeşitli hediyeler de takdim edildi. Dağıtıcılar, hediyeler için teşekkür ederek, her zaman gazetelerin dağıtımında en iyisini yapmaya devam edeceklerini söylediler. Etkinlik, toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.