Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ZBEÜ Rektörü Özölçer, Diş Hekimliği Fakültesi’nde

ZBEÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, Diş Hekimliği Fakültesi’i ziyaret ederek akademik genel kurul toplantısına katıldı.

ZBEÜ Rektörü Prof. Dr.

ZBEÜ Diş Hekimliği Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleşen toplantıya Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Emre Bodrumlu, Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Mustafa Murat Koçak, Ahmet Erdoğan Sağlık Hizmetleri MYO Müdürü Prof. Dr. Sibel Koçak, Dekan Yardımcısı Profesör Dr. Baran Can Sağlam ve akademisyenler katıldı.

Toplantı, Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bodrumlu’nun 2022-2023 akademik yılında fakültede gerçekleştirilen ve gelecek dönemde yapılması planlanan faaliyetler hakkındaki bilgilendirme sunumuyla başladı. DUS başarı sıralamasında devlet ve vakıf üniversiteleri arasında ZBEÜ Diş Hekimliği Fakültesinin 4. sırada yer aldığını ifade eden Prof. Dr. Bodrumlu, bu başarıda payı olan öğretim üyelerinin bilimsel performansları hakkında bilgi verdi.

Toplantıda konuşan Rektör Özölçer, Diş Hekimliği Fakültesinin faaliyetlerinden memnuniyetini dile getirerek, imkânlar dâhilinde fakülteye her türlü desteği vereceklerini vurguladı. Prof. Dr. Bodrumlu ise Rektör Özölçer’e teşekkürlerini sundu. Toplantının sonunda Rektör Özölçer, 2022-2023 akademik yılında yapmış oldukları yayınlardan dolayı Diş Hekimliği Fakültesi akademisyenlerine teşekkür belgesi takdim etti.