Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ZBEÜ Rektöründen SCOFOLA’23 Konferansı için teşekkür plaketi

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, SCOFOLA’23 Konferansı’nın organizasyon komitesi üyelerine plaket takdim etti.

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (ZBEÜ) Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, ZBEÜ Yabancı Diller Yüksekokulu (YO) Müdürü Öğr. Gör. Okşan Dağlı ve SCOFOLA’23 Konferansı Organizasyon Komitesi üyelerini Rektörlük Senato Salonunda ağırladı. Rektör Özölçer, 7-8 Eylül tarihleri arasında düzenlenen SCOFOLA’23 “Challenges and Innovative Solutions in Foreign Language Teaching” (Yabancı Dil Öğretimindeki Zorluklar ve Yenilikçi Çözümleri) Konferansına sağladıkları katkılardan dolayı Yabancı Diller YO Müdürü Öğr. Gör. Okşan Dağlı ve SCOFOLA’23 Konferansı Organizasyon Komitesi üyelerine plaket ve teşekkür belgesi takdim etti.

Özölçer, düzenledikleri konferansla dil öğrenimini ve öğretimini kolaylaştırıcı yöntem ve tekniklerin paylaşılmasına imkân tanıdıkları için SCOFOLA’23 Konferansı Organizasyon Komitesi üyelerini tebrik etti.

Yabancı Diller Yüksekokulu (YO) Müdürü Öğr. Gör. Okşan Dağlı ise konferansın düzenlenmesinde desteklerini esirgemeyen Rektör Özölçer’e teşekkürlerini sundu.