Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ZBEÜ’de öğrencilere “Çağrı Merkezi Okulu Eğitimi”

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’nin Müşteri Deneyimi Şirketi AssisTT ile imzaladığı iş birliği protokolü kapsamında öğrencilere “Çağrı Merkezi Okulu Eğitimi” düzenlendi.

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi'nin

Eğitimler, 2022-2023 eğitim-öğretim yılı Güz ve Bahar dönemlerinde olmak üzere temel çağrı merkezi eğitimi ve ileri çağrı merkezi eğitimi olmak üzere iki aşamada, çevrimiçi olarak gerçekleştirildi. Toplam 38 öğrenci eğitim alarak sertifika almaya hak kazandı. Çevrimiçi olarak düzenlenen sertifika töreniyle öğrencilere sertifikaları verildi. Törene ZBEÜ Genel Sekreteri Prof. Dr. Zehra Safi Öz, Çaycuma MYO Müdür V. Dr. Öğr. Üyesi Umut Üzmez, bölüm öğretim elemanları ve AssisTT İşe Alım ve Eğitim Gelişim Direktörü Mehmet Erkan Aydın ile Eğitim ve Gelişim Müdürü Burçin Güneş, Eğitim Lideri Kübra Okumuş, eğitmenler ve sertifika almaya hak kazanan öğrenciler katıldı. Dr. Öğr. Üyesi Umut Üzmez moderatörlüğünde gerçekleşen törende, ZBEÜ Genel Sekreteri Prof. Dr. Zehra Safi Öz ve AssisTT İşe Alım ve Eğitim Gelişim Direktörü Mehmet Erkan Aydın birer konuşma yaptı. Konuşmacılar, işbirliğinin önemine vurgu yaparak, işbirliğinin sürdürülmesini temenni ederek eğitime katkı sağlayanlara teşekkür etti. Eğitim ve Gelişim Müdürü Burçin Güneş ve Eğitim Lideri Kübra Okumuş’un sunumlarının ardından katılımcılara sertifika takdim edilmesiyle tören sona erdi.

İşbirliği protokolü uyarınca, “Çağrı Merkezi Okulu Eğitimi”ni başarıyla tamamlayan öğrenciler, AssisTT tarafından işe alım süreçlerinde öncelikli olarak değerlendirilecekler.