Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ZBEÜ’den ilkokul öğrencilerine internet güvenliği sunumu

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’nde (ZBEÜ) düzenlenen TÜBİTAK Bilim Söyleşisi ile ilkokul öğrencilerine “Siber Güvenlik ve E-Gelecek” sunumu yapıldı.

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi'nde

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Doç. Dr. Ali Arslan Konferans Salonunda gerçekleştirilen etkinliğe, ZBEÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Servet Karasu, Bahçelievler İlkokulu Müdürü Ferit Karadayı, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. ZBEÜ Karaelmas Siber Güvenlik Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Semih Çakır, etkinlik çerçevesinde öğrencilere güvenli internet kullanımı, kişisel veriler ve güvenliği, siber tehditlere karşı alınacak önlemler ile siber zorbalık ve siber zorbalara karşı alınacak önlemleri animasyon destekli anlattı.

Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte, başarılı öğrencilere Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Servet Karasu tarafından hediyeleri takdim edildi. Etkinlik Bahçelievler İlkokulu Müdürü Ferit Karadayı’nın, Dr. Öğretim Üyesi Semih Çakır’a teşekkür belgesi takdimi ile etkinlik sona erdi.