Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Zonguldak Valisi Hacıbektaşoğlu’nun ziyaretçi yoğunluğu

Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu’na göreve başlaması dolayısıyla gerçekleştirilen ziyaretler devam ediyor.

Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu'na

Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu, görevine başlamasının ardından nezaket ziyaretlerini kabule devam ederken, Bugün de önemli konukları ağırladı. Vali Hacıbektaşoğlu, kendisini makamlı ziyaret eden Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş, Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun, Gelik Belediye Başkanı Burhan Sezgin ile Filyos Belediye Başkanı Ömer Ünal’a teşekkür etti ve belediye başkanlarına görevlerinde kolaylıklar ve de başarılar diledi.

Zonguldak’ta görev yapan yargı mensuplarından Cumhuriyet Savcıları Erhan Tezkorkmaz, Necati Kuru ve Emre Saka; Valimiz Osman Hacıbektaşoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu. Valimiz Hacıbektaşoğlu, savcılara teşekkürlerini iletti ve görevlerinde başarılar diledi.

MTA Bölge Müdürü Salih Erdem de Vali Osman Hacıbektaşoğlu’na Nezaket ziyaretinde bulunanlar arasındaydı. Vali Hacıbektaşoğlu, Salih Erdem’e teşekkür ederek görevinde kolaylıklar diledi.

Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Yorulmaz, Aziz Şehitlerin ve Gazilerin değerli yakınları Nevzat Yelkenci, Remzi Adakoğlu, Şaban Cin ve Gazi Babası Mustafa Kırıkoğlu Vali Osman Hacıbektaşoğlu’nu ziyaret ettiler. Vali Hacıbektaşoğlu konuklarıyla yakından ilgilendi, hasbihal etti, “Aziz Şehitlerimizin yakınları ile Kahraman Gazilerimizin yakınları başımızın tacıdır. Sizlerle gurur duyuyoruz, büyük devletimiz ve milletimiz her zaman sizlerin yanında olacaktır.” dedi.

Muharip Gaziler Derneği Zonguldak Şube Başkanı Necmettin Cantaş ve Kıbrıs Gazimiz Satılmış Dönmez Vali Osman Hacıbektaşoğlu’nu ziyaret etti. Vali Hacıbektaşoğlu ziyaretleri dolayısıyla Başkana teşekkür etti ve “Sizlere çok borçluyuz, her zaman yanınızda olacağız.” dedi.

Vali Osman Hacıbektaşoğlu TCSG – 86 Bot Komutanı Üsteğmen Hayrettin Selimoğlu, Üsteğmen Cihad Seringel ile Teğmen Recep Çalışkan’ı makamında kabul etti. Ziyaretleri dolayısıyla kendilerine teşekkür etti, vazifelerinde kolaylıklar ve başarılar diledi.

Zonguldak CHP Milletvekili Dr. Eylem Ertuğ Ertuğrul da Vali Osman Hacıbektaşoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu. Vali Hacıbektaşoğlu Milletvekiline nazik ziyaretleri nedeniyle teşekkür etti. “Zonguldak’a hizmet edecek olmanın heyecanını yaşıyorum.” dedi.