Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Zonguldak’ta aranan çok sayıda şüpheli yakalandı

Zonguldak İl Jandarma Komutanlığı’nın gerçekleştirdiği operasyon sonucu çeşitli suçlar nedeniyle hakkında arama kararı bulunan 12 şüpheli yakalandı.

Zonguldak İl Jandarma Komutanlığı'nın

Zonguldak İl Jandarma Komutanlığınca, Türkiye genelinde icra edilen Şehit J.Asb. Üçvş Emrah Ünalan – JASAT Mercek Operasyonu çerçevesinde; çeşitli suçlardan aranan 12 şüpheli yakalandı. Adli makamlara sevk edilen şüphelilerden 7’si işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.

Kasten Yaralama suçundan 10 ay 25 gün hapis cezası olan bir şüpheli, Özel Hayatın Gizliliğinin İhlali suçundan 3 ay, 20 gün hapis cezası olan bir şüpheli, Borçlunun Ödeme Şartının İhlali suçundan 3 ay hapis cezası olan bir şüpheli, Başkasını Bir Malı Teslimi Veya Malın Alınmasına Karşı Koymamaya Mecbur Kılmak Suretiyle Yağma suçundan 5 yıl hapis cezası olan bir şüpheli, Bina İçinde Muhafaza Altına Alınmış Olup Eşya Hakkında Hırsızlık suçundan 6 yıl, 5 ay, 15 gün hapis cezası olan bir şüpheli olmak üzere toplam 5 şüpheli çıkarıldıkları adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.