Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Zonguldak’ta çevre yolu ve bağlantıları ulaşıma açıldı

Zonguldak Belediyesi tarafından Fevkani Köprüsü’nün yıkım çalışmaları nedeniyle kapatılan çevre yolu ve bağlantıları bugün trafiğe açıldı.

Zonguldak Belediyesi tarafından Fevkani

67 yıllık Fevkani Köprüsü’nün riskli yapı olduğu gerekçesiyle 102 günde yıkımı tamamlandı. Karayolları ve Zonguldak Belediyesi tarafından yapılan düzenleme ile Acılık, Soğuksu, Gazipaşa, Bülent Ecevit Bulvarı, İstasyon Caddesi istikametine olan çevre yolu bugün itibariyle hizmete açıldı.

Belediyeden yapılan açıklamada, “Şehrimizin gelişimi ve değişimi için sürdürmüş olduğumuz çalışmalarımız tüm hızıyla devam ederken güzel kentimizin geleceğini birlikte inşa etmenin gururunu yaşıyoruz. ‘Hep birlikte yeni Zonguldak’ diyerek çıkmış olduğumuz hizmet yolculuğumuzda ilklerin kentine yakışır vizyon projelerimiz ve çalışmalarımız artarak devam edecektir. Bu çerçevede karayolları ve belediyemiz arasında yapılan yeni çevre yolumuz ve yan kol bağlantıları bugün itibariyle hizmete açılmış olup siz kıymetli hemşerilerimizin trafik kurallarına uyarak kullanması hususu önemle rica olunur. Birlik ve beraberliğimizin devam etmesi dileğiyle yeni çevre yolumuz Zonguldak’a, siz kıymetli hemşerilerimize hayırlı olsun” ifadelerine yer verildi.