Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Zonguldak’ta halk Kapuz plajına akın etti

Zonguldak’ta deniz sezonunun yaklaşmasıyla birlikte hava sıcaklığının da 24 dereceye kadar yükselmesi üzerine Kapuz plajı vatandaşların tercih ettiği yerlerden biri oldu.

Zonguldak'ta deniz sezonunun yaklaşmasıyla

Zonguldak’ta 15 Eylül’de sona erecek olan deniz sezonu öncesinde vatandaş halk plajı olan Kapuz plajına akın etti. Vatandaşlar sıcak havayı denize girerek ve güneşlenerek geçirdi. Ancak deniz suyunun soğuk olması ilgiyi azalttı. Hava sıcaklığı ise 24 derecelere kadar yükseldi. Sezonun sonra ermesinin ardından ilginin daha da azalması bekleniyor.

Murat Kılıç, “Hala denize giren var. Deniz sıcaklığı biraz soğuk olsa da insanlar havanın sıcaklığına dayalı denize giriyorlar. Sezonun sonuna yaklaştık artık. Eylül 15’inden sonra sezon artık bitme noktasına gelir. İnsanlar hala geliyor. Bu sezon 100-150 binin üzerinde vatandaşımızı ağırladık. Bu sene gerçekten büyük bir potansiyel vardı. Biz bu kadar beklemiyorduk. Hayati tehlikesi olan vaka alınmadı. Ama çok boğulma tehlikesi oldu. 100’ün üzerine boğulma vakası oldu. Can kaybı olmadı. İnsanların burayı tercih etmesinin sebebi denizimiz temiz, tesisimiz temiz, herhangi sorun yok” dedi.